Electric Chapel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti

5 posters

Go down

Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti Empty Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti

Postaj by Dirty Pony sri kol 03, 2011 3:18 pm

Lady Gaga otkrila je da ju je vijest o smrti Amy Winehouse toliko pogodila da nije mogla govoriti dva dana

Lady Gaga bila je prošlog tjedna slomljena nakon što je čula da je u svom domu u londonskom Camdenu umrla Amy Winehouse koju je nazvala 'krasnom i ljubaznom ženom', piše web stranica Female First.

'Bila sam tužna i slomljena. Nisam mogla govoriti 48 sati. Ne mislim da je Amy trebala naučiti ikakvu lekciju. Mislim da bi lekciju trebali naučiti drugi, a ona glasi da bi svijet trebao biti nježniji prema superzvijezdama. Svi su prema Amy bili opaki, a ona je bila krasna i ljubazna osoba', rekla je Lady Gaga u TV emisiji 'The View'.

Iako još nije utvrđen uzrok smrt 27-godišnje pjevačice, Amyina bitka s drogom i alkoholom je poznata. Lady Gaga je izjavila da se srami vlastite narkomanske prošlosti: 'Uzimala sam teške droge, Sramim se zbog toga. Više ne uzimam teške droge, ali sam ponekad dio zelenog kluba.'

Dirty Pony
Admin

Broj postova : 392
Join date : 09.06.2011

https://electricchapel.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti Empty Re: Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti

Postaj by Bombshell sri kol 03, 2011 3:45 pm

A ne vjerujem baš da nije govorila, ali da je potresena, da. Hrpa ljudi diljem svijeta je bila potresena + to je bio vikend kada se dogodila tragedija u Norveškoj. Užasan vikend.
Bombshell
Bombshell
Admin

Broj postova : 203
Join date : 15.06.2011
Age : 27
Lokacija : Unicornland

[Vrh] Go down

Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti Empty Re: Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti

Postaj by Dirty Pony sri kol 03, 2011 3:58 pm

AJME SAD SI ME SJETILA! Taj monstrum je imao na popisu i Gagu! RADI AMERICANO PJESME!
To je bolestan čovjek :S

Dirty Pony
Admin

Broj postova : 392
Join date : 09.06.2011

https://electricchapel.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti Empty Re: Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti

Postaj by Bombshell sri kol 03, 2011 4:39 pm

Njega treba ubiti, ali ne samo metkom nego mučiti. Zaslužio je.
Bombshell
Bombshell
Admin

Broj postova : 203
Join date : 15.06.2011
Age : 27
Lokacija : Unicornland

[Vrh] Go down

Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti Empty Re: Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti

Postaj by Bloody Mary sri kol 03, 2011 8:11 pm

A jadna Gaga i Amy isto. A to je stvarno šokiralo cijeli svijet, samo tako odjednom. Pa kad li je ono samo bila u Beogradu. To je bilo baš ono iznenada. :S

Jaoj, čuo sam za tog lika, budala. Ma i da je neš pokušo napraviti Gagi, kad ga napadne 12 milijuna malih čudovišta, uf. :@
Bloody Mary
Bloody Mary

Broj postova : 233
Join date : 16.06.2011
Age : 27

http://twili.forumtwilight.com/

[Vrh] Go down

Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti Empty Re: Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti

Postaj by MateaHooker čet kol 04, 2011 7:13 am

Imao ju je na popisu?!?! Slažem se, njega treba polagano mučiti dok ne crkne!! Luđak! Mene je to očajno šokiralo jer sam ja negdje mjesec dana ranije bila u Oslu!

Za Amy mi je stvarno žao, takav talent se rijetko rađa.
MateaHooker
MateaHooker

Broj postova : 56
Join date : 16.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti Empty Re: Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti

Postaj by _AmenFashion_ čet kol 04, 2011 1:12 pm

Nije bolest sve sto boli.
_AmenFashion_
_AmenFashion_

Broj postova : 133
Join date : 17.06.2011
Age : 27

[Vrh] Go down

Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti Empty Re: Lady Gaga nije govorila 48 sati nakon Amyine smrti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.