Electric Chapel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

+3
Bloody Mary
Bombshell
Dirty Pony
7 posters

Go down

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja Empty Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

Postaj by Dirty Pony sri kol 03, 2011 3:18 pm

Ako ste mislili da su perike samo dio osebujnog stajlinga Lady Gage, možda se varate. Najnoviji tračevi govore da pjevačica njima pokušava prikriti jako prorijeđenu kosu

Lady Gaga je navodno zbog čestog bojanja i raznih instalacija na kosi počela gubiti kosu. Pjevačicu je uhvatila panika jer joj se u posljednje vrijeme kosa jako prorijedila i zato je počela koristiti preparate za jačanje i brži rast kose.

'Na koncertima često nosi perike jer je kosu uništila bojom za kosu. Usto je često pod stresom, što se također odrazilo na njezinu kosu', rekao je za The Sun član tima Lady Gage.

Usput rečeno, što je s ćelavom pjevačicom?

Povjerljivi izvor kaže da je na rubu suza kad češljem prođe kroz kosu jer češalj ostane pun vlasi. Unatoč tome, još uvijek se češlja na isti način.

Dirty Pony
Admin

Broj postova : 392
Join date : 09.06.2011

https://electricchapel.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja Empty Re: Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

Postaj by Bombshell sri kol 03, 2011 3:45 pm

Iskreno, ne čudi me. Toliko je eksperimentirala da se to moralo dogoditi. Boje jako oštećuju kosu, trebala je na to misliti prije. Kažem to u najboljem smislu jer mi je stalo do nje.
Bombshell
Bombshell
Admin

Broj postova : 203
Join date : 15.06.2011
Age : 27
Lokacija : Unicornland

[Vrh] Go down

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja Empty Re: Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

Postaj by Bloody Mary sri kol 03, 2011 8:17 pm

Ajme, jadna. :/ Nadam se da neće skroz oćelaviti, nadam se da će dobro završiti! Mora!
Bloody Mary
Bloody Mary

Broj postova : 233
Join date : 16.06.2011
Age : 27

http://twili.forumtwilight.com/

[Vrh] Go down

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja Empty Re: Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

Postaj by MateaHooker čet kol 04, 2011 7:08 am

"Najnoviji tračevi?!" Ova vijest je reciklirana toliko puta da mi se ne da više ni razmišljati o tome.
MateaHooker
MateaHooker

Broj postova : 56
Join date : 16.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja Empty Re: Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

Postaj by _AmenFashion_ čet kol 04, 2011 1:14 pm

MateaHooker je napisao/la:"Najnoviji tračevi?!" Ova vijest je reciklirana toliko puta da mi se ne da više ni razmišljati o tome.

Slazem se, ovakve gluposti mi se i ne citaju vise!
_AmenFashion_
_AmenFashion_

Broj postova : 133
Join date : 17.06.2011
Age : 27

[Vrh] Go down

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja Empty Re: Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

Postaj by Government Hooker čet kol 04, 2011 7:36 pm

Sve ja nekako mislim da je ona čelava ili ima neku kratku kosu i samo perike mjenja . Gdje bi ona nekada nagurala svu kosu
Government Hooker
Government Hooker

Broj postova : 46
Join date : 15.06.2011

[Vrh] Go down

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja Empty Re: Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

Postaj by Dirty Pony čet kol 04, 2011 8:47 pm

Pa ona kratka zalizana kosa iz alejandro spota i Terry Richardson shoota za Rolling Stones je njena. Very Happy

Dirty Pony
Admin

Broj postova : 392
Join date : 09.06.2011

https://electricchapel.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja Empty Re: Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

Postaj by Government Hooker pet kol 05, 2011 6:23 am

Da , mogu priznati da sam to baš i razmišljao
Government Hooker
Government Hooker

Broj postova : 46
Join date : 15.06.2011

[Vrh] Go down

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja Empty Re: Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

Postaj by NoEx!T sub kol 06, 2011 4:38 pm

Ne vjerujem. Mislim da su to ciste gluposti.
NoEx!T
NoEx!T

Broj postova : 29
Join date : 06.08.2011
Age : 30
Lokacija : Bitchfield

http://teenville.highbb.com/

[Vrh] Go down

Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja Empty Re: Lady Gaga u panici zbog ćelavljenja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.