Electric Chapel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zdravlje (Službena tema)

5 posters

Go down

Zdravlje (Službena tema) Empty Zdravlje (Službena tema)

Postaj by Dirty Pony uto lip 14, 2011 7:56 pm

Pričajte o zdravlju. Za početak nekoliko pitanja.

Živiš li zdravo?
Što tebi znači "zdravo"?
Hraniš li se zdravo?
Koje su tvoje aktivnosti?
Imaš li nekih ozbiljnijih bolesti?
Koliko si često bolestan?

Dirty Pony
Admin

Broj postova : 392
Join date : 09.06.2011

https://electricchapel.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Zdravlje (Službena tema) Empty Re: Zdravlje (Službena tema)

Postaj by BTWGaga sub lip 18, 2011 8:34 pm

Živiš li zdravo? da
Što tebi znači "zdravo"? pa da se bavis nekim sportom, ne jedes previse fast fooda i tako.... xD
Hraniš li se zdravo? da, ponekad nezdrava hrana
Koje su tvoje aktivnosti? bavila se odbojkom oko 5 g., sad mi dosadilo pa samo izlazim vani Smile
Imaš li nekih ozbiljnijih bolesti?eeehh.. to ne mogu nazvati ´bolest´, ali evo moj problem. vjerovatno nikada niste culi za SKOLIOZU- krivljenje kicme u jednu stranu zbog nerazvijenosti misica jedne strane ili slicno. pogledajte malo na googleu da saznate vise. imam to od neke 7. godine (sada imam 12), nosim korzet, lijecim se u zagrebu jer u sarajevu nema normalnih doktora.zbog toga problema sam trenirala odbojku i plivanje. to nije lak problem ako se ustanovi kada je vec mnogo napredovao. ja sam na pocetku imala oko 20 stepeni krivinu, pa 23, pa mi se prije 1 g. pogorsalo stanje na preko 40 stepeni. sad moram da to odrzim i da postepeno smanjujem, u suprotnom mogu na operaciju kicme ( ugrade ti neke metalne sipke :/ , ostane ti ogroman oziljak...- UZAS) eto jos ness ( ne bas lijepo ) ste saznali o meni Smile
Koliko si često bolestan?rijetko
BTWGaga
BTWGaga

Broj postova : 12
Join date : 16.06.2011
Age : 25

[Vrh] Go down

Zdravlje (Službena tema) Empty Re: Zdravlje (Službena tema)

Postaj by Senorita Americano ned lip 19, 2011 9:44 am

Živiš li zdravo? Pa, na neki način.
Što tebi znači "zdravo"? Zdrav život ne postoji, nitko baš nikada ne živi dravo, npr. ne trče ili ne vježbaju svaki dan, znaju popit i pušit, ne jedu stalno zdravo, ne idu spavat rano i onda se ne naspavaju, a i sigurno ne rade sklekove u 5 ujutro. Meni zdravo znači radit neke od tih stvari ali ne redovno, npr. dva puta tjedno.
Hraniš li se zdravo? Na neki način, ne jedem nikakvo meso osim piletine. Ali nekada znam pojest hamburger :/ I jedem dosta voća.
Koje su tvoje aktivnosti? Igram streetball ponekad, idem na vatrogasnu jer je to fun xD i branim za školu na rukometu, poslije osnovne ili već sad mislim branit u klubu bar za pomoćnog (u početku).
Imaš li nekih ozbiljnijih bolesti? Hm, nekad se gušim xD
Koliko si često bolestan? Ne baš često.
Senorita Americano
Senorita Americano

Broj postova : 50
Join date : 17.06.2011

[Vrh] Go down

Zdravlje (Službena tema) Empty Re: Zdravlje (Službena tema)

Postaj by Bloody Mary ned lip 19, 2011 10:32 am

Živiš li zdravo? Ne. :$
Što tebi znači "zdravo"? Pa ne znam, vježbanje, zdrava prehrana (ne previše masno, više kuhano, nego pečeno, raznovrsna hraba), valjda?
Hraniš li se zdravo? Ne, ne mogu ja bez megića. <3
Koje su tvoje aktivnosti? Tipkanje po tipkovnici :$
Imaš li nekih ozbiljnijih bolesti? Ne
Koliko si često bolestan? Zadnji put sam bio tjedan dana u drugom mjesecu i to nakon više od godinu dana, računao sam, nisam bio bolestan godinu dana do tog drugog mjeseca :$
Bloody Mary
Bloody Mary

Broj postova : 233
Join date : 16.06.2011
Age : 27

http://twili.forumtwilight.com/

[Vrh] Go down

Zdravlje (Službena tema) Empty Re: Zdravlje (Službena tema)

Postaj by Bombshell ned lip 19, 2011 12:28 pm

Živiš li zdravo? Moglo bi se reći, ali ima onih dana kada jednostavno mi prisjedne i voda i voće i povrće i lagana hrana pa se nažderem k'o stoka (eto baš jučer) pa mi dođe da sve to izrigam, ali nisam bulimičarka i radije ću rodit nego povraćat. To mi je nešto preodvratno. Danima onda ne jedem.
Što tebi znači "zdravo"? Kretanje i zdravija hrana.
Hraniš li se zdravo? Kao što rekoh, relativno da, ali nekad nemam snage više i moram pojesti fast food.
Koje su tvoje aktivnosti? Pa ja puno šetam jer sam anti talent za 90% sportova. I vježbam pilates.
Imaš li nekih ozbiljnijih bolesti? Imam neki vrag s jetrom. Nije preozbiljno, ali boli me nekad užasno jer imam nešto povišeno u krvi.
Koliko si često bolestan? Rijetko.
Bombshell
Bombshell
Admin

Broj postova : 203
Join date : 15.06.2011
Age : 27
Lokacija : Unicornland

[Vrh] Go down

Zdravlje (Službena tema) Empty Re: Zdravlje (Službena tema)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.